VELİ YORUMLARI

VELİ YORUMLARI (694)
 • Hülya ASLAN
  Hülya ASLAN

  " Bizim Güzel Okulumuz Şimdi her şey çok şaşalı,etiketli,renkli... Havalı.Okullarda öyle.Ama bizim okulumuz Parlak Ufuklar ı öyle tanımlayamam.Sadece okul diyemem.Yavrunuzu bıraktığınızda geriye dönüp bakmadan çıkarsınız.Sanki kendinize emanet ediyormuşsunız gibi. Çünkü orada koşulsuz sevileceğini ve korunacağını biliyorsunuz.Didem Hanımla ilk tanıştığımızda biz okulu gezmiş ve hemen kaydettirmek istemiştim.Psikolog Serkan bey bana eşiniz de görsün isterseniz demişti.Şaşırmıştım diğer okullarda ısrar ediyorlardı hemen kayıt ettirtmek için.Sonra 2 yıl boyunca hep gülerken gördüğüm Sinem hanımla görşüyorsunuz.İlk taksidi ödüyorsunuz ama vazgecerseniz size geri vereceklerini söylüyorlar.Yine şaşırıyorsunuz.Didem hanım kızımla sevdiği bir çizgi film karaktererini konuşuyor.Çok içten ve samimi.Çocuk dilini biliyor diye seviniyorsunuz.Ve Şule öğretmenim.Bizim güzel öğretmenimiz .Kızımı almaya gittiğimde gelmeyeceğim diye ağladığı çok olmuştur.Çocuğu ağlatmadan nasıl ikna ediyordu!Nasıl sevgi ,merhamet dolu.Doğa teacherımız,Cenk Öğretmenimiz,Leyla hocamız,Atike hemşiremiz,Esin Psikologumuz...Hakkaten her şey gerçek. İçeri girdiğinizde mutlu çocuklar görüyorsunuz.Yeşil portakal mandalina bahçelerinde çocuğunuzun koşturduğunu...Yazın havuzunda eglenceli dakikalar paylaştığını biliyorsunuz.İşinize kolay konsantre oluyorsunuz.Bahçelerinde yetiştirdikleri Tazecik sebzeleri yedi çocuklarımız .Çocuğum çok mutlu,özgüvenli yetişsin istiyorsanız bırakın çocuğunuz burada Parlasın.İlkokulda da çok rahat başladık.Parlak Ufuklardan gelen öğrenciler hiç ağlamadı.Hemencecik alıştılar.İngilizce de de sıkıntı çekmiyorlar.Haklarını bilen ,kibar ,gözleri ışıldayan çocuklar... Parlak Ufuklar bizim hep okulumuz "


 • Aydil YETKİNER
  Aydil YETKİNER

  " Küçücük olarak teslim ettiğimiz canlarımıza, sıcacık anne kucağını aratmayacak kadar sevgi, şevkat ve emek veren,tüm bunları verirken de insan olmanın tüm unsurlarını (insan,hayvan ve doğa sevgisi,saygısı ) nakış gibi işleyen,çalışanına ve her bir öğrencisine değer vererek onların tüm ihtiyaçlarında yanında olan, mutfağa giren her üründe tek tek titizlikle yaklaşılan, her yerin pırıl pırıl olduğu şahane bir kuruluş. İki çocuğum çok mutlu gittiler. Yine bir çocuğum olsa yine seçimim olacak olan okul. Okul değil aslında kocaman bir ailenin toplandığı yer. Teşekkürler Parlak Ufuklar ailesi;şanslıyız bizde sizin birer parçanız olduk. Sevgiler... "


 • Sezin HÜDAVERDİ
  Sezin HÜDAVERDİ

  " Bir annenin; anaokulundan en büyük beklentisi “çocuğunun emin ellerde ve güvende olduğunu” bilmesidir. İşte Parlak Ufuklar tam da böyle bir okul...Daha minicik yaşlardan itibaren aşılamaya çalıştıkları hayat vizyonu; sanatı, doğayı, insanları seven, daima bilime inanan, sorgulayan ve yaratıcı çocuklar olmaları...Oğlumun ve bizim yaşamımıza dokunduğunuz için çok şanslıyız Parlak Ufuklar...Teşekkürler herşey için "


 • Ayşe OKAY
  Ayşe OKAY

  " Bizim Parlak Ufuklar ile hikayemiz üç yıl önce başladı. O zaman oğlum dört yaşındaydı ve başka bir okulla ilgili kötü bir deneyimimiz olmuştu. Kurucusundan aşçısına kadar büyük bir özenle oluşturulmuş okulumuzda geçirdiğimiz mutlu günlerimiz sayesinde kötü deneyimlerimizi hemen unuttuk. Benlik bilinci gelişmiş, sorgulayıcı, kendine , çevresine ve doğaya saygılı bireyler yetiştirmenin mutluluğunu beraber paylaştık. Öğretmenlerimizden psikologlarımıza aşçımızdan bahçıvanımıza kadar pek çok kişinin emeği geçti yavrularımıza. Oğlumuzu mezun ettikten sonra sıra kızımıza gelmişti. Ne yazık ki o sadece bir yıl devam edebildi. Tayin nedeniyle artık başka bir şehirde ve başka okullardayız. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler "


 • Pınar ERSÖZ TEZER
  Pınar ERSÖZ TEZER

  " 0-6 yaşın karakter oluşumundaki önemini fazlasıyla bilen bir psikolog ve anne olan ben, en kıymetlim, kızımı göndereceğim anaokulunu titizlikle araştırdım. Bir çok kurumla şahsen tanışıyor olmama ve ikamet adresimizin Karşıyaka Mavişehir olmasına rağmen, Parlak Ufuklar Anaokuluna kızımı gözüm kapalı gönderdim. Parlak Ufuklar Anaokulu, çocukların psikososyal gelişimine önem veren, apartman altı değil; çocuğun toprakla uğraşmasında aktif rol oynayan bir okul. Çocuklarımız ekiyor, biçiyor, gözlemliyor, öğrendiklerini uyguluyor. Öğretmenler kuruma özenle seçiliyor. Çocuklarımızla uyum düzeyleri çok yüksek, olası bir durumda ilk müdaheleleri çok sağlıklı.. Meslektaşlarım; kurum psikologları aktif olarak çalışıyor ve oldukça deneyimliler. İçim çok rahat, kızım emin ellerde! (Şuan büyümekte olan oğlum Ata’nın da ilk adresi Parlak Ufuklar olacak ) En önemlisi ise kuruma ruhu veren, kurum sahibesi Didem DİNÇMAN’ın varlığı. Kendisi ile tanıştığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Her çocuğu kendi çocuğu gibi seviyor ve en önemlisi hepsini tanıyor. Kendisine, İzmir’ e bu kurumu kazandırdığı için teşekkür ederim. Ben ve yönlendirdiğim danışanlarım hiç yanılmadık. İzmir’in iyi ki PARLAK UFUKLAR’ı var..” "


Sizde Yazın...